KONTAKT

Ljus & Dekor i Halmstad AB
Skallebackavägen 21
302 41 Halmstad

Organisationsnummer: 556900-6546
Vi föredrar fakturor via E-faktura eller PDF till: faktura@ljusochdekor.se

VÅRT TEAM

Vi är ett sammansvetsat team på 9 anställda med bred kompetens

Peter Dillberg

VD & Scenograf

+46 (0)35 – 710 40 34
peter@ljusochdekor.se

Mats Johansson

Teknikansvarig & Ljusdesigner

+46 (0)35 – 710 40 35
mats@ljusochdekor.se

Marianne Dillberg

Scenograf & Ekonomi

+46 (0)35 – 710 40 33
marianne@ljusochdekor.se

Fredrik Dillberg

Scenograf & Ljusdesigner

+46 (0)35 – 710 40 36
fredrik@ljusochdekor.se

Robin Andrews

Scenograf & Verkstadschef

robin@ljusochdekor.se

Emil Bengtsson

Konstruktör & Snickare

emil@ljusochdekor.se

Rasmus Bengtsson

Svetsare & Snickare

rasmus@ljusochdekor.se

Robin Månsson Lundkvist

Tekniker & Turnéledare

robin.ml@ljusochdekor.se

Anna Fransisca Nilsson

Dekormålare & Rekvisita

anna@ljusochdekor.se